Szakmai egyeztetés
2026.06.10-én a SZAKOE képviseletében egyeztetésen jártam a KAV (Közlekedési Alkalmassági és Vizsgaközpont) vezetőségénél. A találkozó kifejezetten jó hangulatú és konstruktív volt. Azzal a céllal érkeztem, hogy szerettem volna közvetlenül tolmácsolni feléjük azokat a problémákat, észrevételeket és javaslatokat, amelyeket tőletek, a szakmától kaptunk az elmúlt időszakban.Szeretném veletek......
ÉRDEKEL